Bob Dylan 1976

Dark Eyes

alias

Kam to koukáš?

Na počátku byl klik (čti click). A hned nato se vynořila otázka: PROČ další dylanovská stránka? Hmm....

A proč ne, aha? Když už je tu tolik místa...    To bylo na počátku...   ALE CO DÁL?

11. Dylan Days

11. Dylan Days plakát Klub Sluníčko - Unijazz pořádá za podpory města Černošice a skupiny Naslouchejte hlasu vypravěče po sedmileté přestávce v sobotu 4. června 11. Dylan Days, setkání věnované osobě a tvorbě Boba Dylana a letos zejména připomenutí jeho 70. narozenin. Setkání se z útulného kulturáčku v Daňkovicích přesune do neméně útulných prostor Club Kino v Černošicích a bude tím oproti minulosti velmi dobře dosažitelné veřejnou i neveřejnou dopravou. Kromě vnitřních prostor klubu plánujeme využít pro akustické hraní i venkovní pódium na předzahrádce, takže se nemusíte obávat dlouhých přestaveb pódia (to ale snad nikdy velký problém nebyl). Vstupné je vstřícných 80 Kč.

Program:

17:00

"Watching The River Flow" - video retrospektiva významných a zajímavých momentů Dylanovy dráhy, slovem doprovází Jan Sobotka

18:00

Old Wave Band - akustické trio ze Žďáru nad Sázavou soustředěné kolem Jiřího Pavlíčka

18:45

Subterranean Homesick Band - Petr Bublák (Strašidelný elektrik band) i jeho bratr Tomáš patří k nejzajímavějším a nejpřesvědčivějším interpretům Dylanových písní v našich krajích

19:45

Acoustic Noise Band - akustické duo rockových kytaristů Pavla Gregora a Vladimíra Dvořáka

20:30

Ivan Hlas Trio - Ivana Hlase jistě není třeba představovat, na Dylan Days se objeví opět po dvanácti letech

21:45

Jan Sobotka - kytara a mandolína, Dylan a blues

22:15

Naslouchejte hlasu vypravěče - kapela kolem Honzy Hlaváče a její hosté:

Wabi Daněk - jako zvláštní host, jeho překlad a podání Simple Twist of Fate můžete znát z desky Dylanovky Roberta Křesťana a Druhé Trávy)

Dylan Days můžete spojit s celodenním výletem, navštívit nedaleký Karlštejn nebo se zúčastnit Královského průvodu, který bude mít v 16:00 zastávku v Černošicích.